Telefon
90 216 687 0810
E-Posta
ipyd@ipyd.org
Proje Yöneticisi Adaylarına Kariyer Koçluk Desteği

Değerli Meslekdaşlarımız,

Istanbul Proje Yönetim Derneği olarak üyelerimizin sahip oldukları yetkinlikleri geliştirmek ve zenginleştirmek amacıyla yürütmekte olduğumuz  Profesyonel Gelişim Programı kapsamında Proje yöneticiliği kariyerinde sağlam adımlarla ilerlemek isteyen üyelerimiz için  ‘Kariyer Koçluğu’ seansları yapılmaktadır.

Birebir olarak yapılacak olan koçluk seansında  katılımcılar, kendilerini daha yakından tanımak ve ilerlemek istedikleri kariyer yolunda yol haritalarını gözden geçirmek için fırsat bulabileceklerdir

Ücretsiz olarak Istanbul’da yapılacak olan koçluk hizmetinden yararlanmak isteyen üniversite öğrencileri veya üyelerimiz. başvurularını  egitim@ipyd.org  e-posta adresine, “Kariyer Koçluk Desteği” konu başlığıyla iletebilirler.

Koçluk seansları her biri bir saat sürecek olup, toplam üç seans ve haftada bir olacak şekilde koç ve danışan tarafından belirlenecek mekanlarda yapılacaktır. Danışanların başvurularında İstanbul  Asya/Avrupa yakası tercihleri, uygun zaman aralıkları,  telefon ve e-mail bilgilerini iletmeleri gerekmektedir.

Kariyer Koçluk Desteği  almayı planlayanların şu hususlara dikkat etmelerini hatırlatmak isteriz.

• Etkinliğimize  üniversite öğrencileri veya  üyelerimiz  başvurabilir, aidat borcu olmayan IPYD üyelerine öncelik hakkı verilecektir.

• Başvuru mailinize en geç 7 iş günü içinde iletişim kurulması gereken koçun bilgisini de içerir şekilde yanıt verilecektir. Danışanın koç ile iletişim kurarak görüşme yer ve zamanını birlikte belirlemeleri  beklenmektedir.

Koçlarımız : H.Zeynep SELEN , İlke BOZKURT, Günsu ALBAŞ

 

Saygılarımızla,

İstanbul Proje Yönetim Derneği

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
PlazaCubes İçerenköy mah. Umut sok. AND Plaza No : 10-12 Kat 16 (11-AAP) Ataşehir / İstanbul

ipyd@ipyd.org

90 216 687 0810 / Faks:90 216 570 1902

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.