Telefon
90 216 687 0810
E-Posta
ipyd@ipyd.org
Kurumsal Üyelik

Değerli Proje Yönetimi Derneği Üyeleri ;

İPYD, çeşitli sektörlerden 500’ü aşkın uzman üyesinin yanına artık “Kurumsal Üyeler” de katma kararı almıştır. Bu birliktelikle, İPYD’nin Kurumsal Üyeleri, kendi birikimlerini Proje Yönetimi alanındaki en yetkin birikim ve deneyim çatısının altında İPYD üyeleri ile paylaşma ortamı bulmuş olacaklardır. Bu üyelik hizmet kapsamı içinde başta Ulusal Proje Yönetimi Kongresi “Dinamikler” olmak üzere, İPYD’nin bir çok etkinliğinden avantajlı olarak yararlanacak, İPYD’nin web sitesinde duyurulacak ve tanıtımı yapılacaktır.

İPYD’nin Kurumsal Üyeliği, yalnızca İPYD’nin benzersiz deneyim ve etkinlik havuzundan yararlandırmakla kalmayacak, aynı zamanda ve özellikle yabancı partnerler nezdinde de prestij kazandıracaktır.

 

Sevgili Üyeler ;

İPYD’nin kurumlar ile karşılıklı yaratacakları bu destek ve sinerji ortamına tüm üyülerimizin katkı ve desteğinin olabileceği düşüncesindeyiz. Üyelerimizin çalıştıkları kurum yöneticilerine konuyu aktarmaları ve bizimle görüşmeye geçilmesini sağlamaları kendi üyelik şartlarını ayrıcalıklı kılacağı gibi Kurumsal Üyelik kazanma konusunda da katetmemiz gereken yolu oldukça kısaltacak ve kolaylaştıracaktır.

 

Kurumsal Üyelik paketi içeriği :

Gerekli şartlar :

“Kurumsal Üyelik” kurum içindeki çalışanların bireysel üyelikleyle sağlanacaktır.Bu sebeple minimum 4 bireysel üye gerekliliği bulunmaktadır.(4 kişiden biri siz olmak üzere)

 

Kurumsal üyelik paketi ayrıcalıkları :

İlgi grubu toplantıları için dört adet bedelsiz katılım hakkı. Kurumsal Üyelik kapsamında bildirmiş olduğunuz 4 isimin Dinamikler Kongresine indirimli katılım hakkı. Firmanın linkinin web sayfamıza konulması. Dinamikler kongresinde açılacak Kurumsal Üyeler standında yer alma imkanı.

Üyelik bedeli: 2000 TL.

Sizlerin çabası ile sağlayacağımız kurumsal katılımın gerçekleşmesi durumunda, kurumunuzun üye edeceği 4 kişiden biri olacak, böylelikle aidatlarınız kurumunuz paketi içinden ödenecek ve kurumsal üyelik gereği sunulan ayrıcalıklara sahip olacaksınız.

Kurumsal Üyelik konusunda hep birlikte başarılı olacağımıza inanıyor, konuya göstereceğiniz ilginizden dolayı şimdiden teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla...

Kurumsal üyelik paketimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle temasa geçiniz.

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
PlazaCubes İçerenköy mah. Umut sok. AND Plaza No : 10-12 Kat 16 (11-AAP) Ataşehir / İstanbul

ipyd@ipyd.org

90 216 687 0810 / Faks:90 216 570 1902

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.