Telefon
90 216 687 0810
E-Posta
ipyd@ipyd.org
Durumsal Liderlik Webinar

“Durumsal Liderlik” Webinarı


Değerli Üyelerimiz ve ilgililer,

Evde olduğumuz günleri verimli değerlendirmek adına, etkinliklerimizi aksatmadan online olarak devam ettiriyoruz. İlk webinarımızı "Durumsal Liderlik" konusunda Sn. İlke Göktürk Bozkurt'un katkılarıyla 27 Mart Cuma 19:00-21:00 arası gerçekleştireceğiz.

Herşeyin hızla dönüştüğü günümüzde, iyi fikirlere iyi liderlik edenler rekabette avantajı yakalıyor. Değişen durumlara uygun liderlik tarzını göstermek günümüzde başarının anahtarı…

Durumsal liderlik yaklaşımının temel ilkesi sabit bir liderlik tarzının her ortam için geçerli olmamasına dayanır. Gerçek lider, tarzını durumlara ve bireysel farklılıklara göre adapte edebilen kimsedir.

Durumlara ve bireylere göre Liderlik tarzınızı belirlemek için bu eğitimde 3 liderlik modelinin harmanlanmasını öğreneceksiniz. Fred Fiedler’in iş ve kişi odaklı durumsal liderlik modelinden, Ken Blanchard’ın çok boyutlu liderlik modeline, Co-Active Liderlik modelinin 5 yön modeline bakarak, liderlik yaklaşımınızda yeni perspektifler kazanacaksınız. Gitmek istediğiniz hayallerinize insanlarla birlikte güçlenerek yürümek için yetkinlik geliştireceksiniz.

Saygılarımızla,
İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD)
 

Mart 2020

27
 


Kayıt Formu
 
* Etkinlik ücretsizdir. Katılım için lütfen formu doldurunuz.
* Etkinliğimize aidat borcu olmayan IPYD üyeleri katılabilir. Dernek üyesi olmayan kişiler için 2 katılım sonrası üyelik şartı aranacaktır.
*Bağlantı linki kayıt olanlara eğitim öncesi iletilecektir.
 
İlke Göktürk Bozkurt, İPYD Yönetim Kurulu Üyesi
https://www.linkedin.com/in/ilke-bozkurt-9758465/

İlke Bozkurt, 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden Lisans, 2006 Yapı İşletmesi Anabilim Dalı Yüksek Mühendis Lisans derecesini ve 2010 yılında İşletme 2. Lisansını almıştır. Proje Yönetim Profesyonelliği (PMP), Profesyonel Koçluk(PCC), Çevik Koçluk(PSM-I), NLP Master sertifikalarına sahiptir.

20 yıllık profesyonel iş hayatında büyük ve öncü şirketler bünyesinde (Acıbadem, STFA ve LC Waikiki) Proje Yönetimi, Bilgi Teknolojileri, Stratejik Planlama ve Yönetişim, Kurumsal İnovasyon Yönetimi, Risk Yönetimi , Takımların ve Kültürün Çevik ve Dijital Dönüştürülmesi konularında müdürlük ve direktörlük pozisyonlarında rol almıştır. Sivil Toplum Kuruluşlarında Yönetim Kurulu Başkanlığı (www.ipyd.org), Kurucu Üyelik, Proje Yöneticiliği, Kariyer Koçluğu ve Mentor olarak Sosyal Sorumluluk işlerinde yeralmıştır.

Üniversite ve Sürekli Eğitim Merkezlerinde 2006 yılından bu yana Proje Yönetimi, Maliyet Yönetimi, İnovasyon, Çevik (Scrum), Yönetimde İnsan, Liderlik, Koçluk ve Mentorluk konularında eğitimler ve seminerler vermektedir.

 
Website
Facebook
Twitter
Link
LinkedIn

Kayıt için tıklayın.
İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
PlazaCubes İçerenköy mah. Umut sok. AND Plaza No : 10-12 Kat 16 (11-AAP) Ataşehir / İstanbul

ipyd@ipyd.org

90 216 687 0810 / Faks:90 216 570 1902

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.