Telefon
90 216 687 0810
E-Posta
ipyd@ipyd.org
Bilişim Yıldızları Internet e-Dönüşüm Yarışması

Bu sene 8.’si düzenlenen “Bilişim Yıldızları Internet e-Dönüşüm Yarışması" ile Türkiye Bilişim Derneği, Türkiye’nin Bilişim Toplumu olma yolunda katkılarına devam ediyor. 

Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması, iş yapısını internet ortamına taşımış farklı web tabanlı projelerinin daha iyi tanıtılması ve e-dönüşüme olan ilginin daha fazla artmasını sağlamak amaçlı, Türkiye Bilişim Derneği yapısı altında oluşturulan bağımsız bir organizasyondur.

Türkiye Bilişim Derneği’nin desteğiyle hayata gözlerini açmış olan bu organizasyon, konusunda Türkiye’nin en uzman ve tecrübeli jürilerinin önderliğinde Türkiye’de oluşturulan başarılı internet e-dönüşüm çalışmalarını değerlendirmeyi hedeflemektedir.

Bilişim Yıldızları Internet e-Dönüşüm Yarışması”nda, jüri değerlendirmesinin yanı sıra, halk oylaması da değerlendirmeye katılmaktadır. Böylece etkinliğe, her seviyeden, daha büyük bir internet kullanıcısının aktif olarak katılması sağlanmaktadır. Yarışma ile ilgili her türlü bilgi ve katılım şartları içinwww.bilisimyildizlari.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

2016 Bilişim Yıldızları Inovasyon Yarışması’nda 3 farklı kategoride “Kurum”, “Girişimci” ve “Öğrenci” dallarında olmak üzere Ödüller verilecektir.

 Kategorilerimiz; 
• Çevre 
• Verimlilik 
• Sosyal Sorumluluk

Ayrıca halk oylamasında en yüksek oylamayı alan “Halkın Birincisi” özel halk ödülünü alacaktır.

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
PlazaCubes İçerenköy mah. Umut sok. AND Plaza No : 10-12 Kat 16 (11-AAP) Ataşehir / İstanbul

ipyd@ipyd.org

90 216 687 0810 / Faks:90 216 570 1902

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.