Telefon
90 216 225 8338
E-Posta
ipyd@ipyd.org
Projelerde İhale ve Sözleşme Yönetimi Eğitimi

Projelerde İhale ve Sözleşme Yönetimi Eğitimi 

 

Değerli Üyelerimiz ve Değerli İlgililer,

İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD) olarak üyelerimizin sahip oldukları yetkinlikleri geliştirmek ve zenginleştirmek  amacıyla yürütmekte olduğumuz Profesyonel Gelişim Programı kapsamında Istanbul ve Ankara'da değerli eğitmen ve konuşmacılar tarafından başarı ile gerçekleştirdiğimiz seminerlerimize devam ediyoruz.

Sn. Dr . Şölen ÇÖL tarafından 16 Aralık 2017  Cumartesi günü ücretsiz olarak Istanbul’da düzenlenecek Proje Yönetimi semineri için kayıtlarımız alınmaya başlamış bulunmaktadır. 

Seminer         : Projelerde İhale ve Sözleşme Yönetimi

Konuşmacı         : Dr. Şölen Çöl

Tarih         : 16 Aralık 2017 Cumartesi, 9:30 – 13:00

Yer         : MİRSİS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ. 

Atatürk M. Girne C. No:11/1 34758 Ataşehir / İSTANBUL

 

SEMİNER İÇERİĞİ

Tedarik Yönetimi

Tedarik Planlama Süreci

İhale Hazırlama Süreci

Sözleşme Hazırlama

İhale Yönetimi

Sözleşme Yönetimi

Sözleşme Kapatma

 

HEDEF KATILIMCI PROFİLİ

-- Proje yöneticileri, proje yönetimine ilgi duyanlar

 

EĞİTMEN ÖZ GEÇMİŞİ

Dr. Şölen Çöl

1987 yılında İTÜ Mimarlık Fakültesi’ndan mezun olmuş; 1990 yılında MSÜ Kentsel Tasarım dalında Y.Lisans öğrenimini, 1998 yılında da aynı konuda doktora öğrenimini tamamlamış ve Doktor ünvanına hak kazanmıştır. 1987-1991 yılları arasında özel sektörde çeşitli firmalarda; konut, eğitim, turizm ve sağlık sektörü projelerinde inşaat tasarımı ve uygulamalarında görev almıştır. 1995-2004 arasında, Yapı Merkezi Grubu Gayrimenkul ve İnşaat şirketlerinde proje yönetimi konusunda proje takımı üyesi olarak çalışmıştır. 1995 – 2002 döneminde, yer aldığı tüm projelerin teslimine kadar; gayrimenkul geliştirme, tasarım yönetimi, malzemelerin onaylanması, ihale yönetimi, yüklenici ve imalat kontrolü ile tüm konutların müşteri ilişkileri yöneticisi olarak ihtiyaca göre teslim edilmesi rollerini üstlenmiştir. 2003 – 2004 yılında Şantiye Proje Mühendisi olarak; ince yapı tasarım ve imalat kontrolü, hakediş ve periyodik rapor takibi, proje performans analizi, kalite güvence sistemi ve iş güvenliği kontrolü konularında görev almıştır. 2004 yılından itibaren, Mentor Proje Yönetimi şirketinde iş yaşamına devam eden Dr. Şölen Çöl, Eğitim Koordinatörü ve Proje Yöneticisi olarak çalışmaktadır. İstanbul Proje Yönetim Derneği ve Project Management Institute üyesi olan Dr. Şölen Çöl; 2012 yılından itibaren, Okan Üniversitesi Kentsel Dönüşüm YL Programında Proje Yönetimi Öğretim Üyeliği görevini de sürdürmektedir.

 

SEMİNERLERE KATILIM KOŞULLARI

-- Seminereler İPYD üyeleri ve İPYD üyeleri dışındaki tüm ilgililere açıktır ve katılım ücretsizdir.

-- Katılım için sınırlı sayıda yer bulunduğundan, başvuru sırasına göre kayıt yapılacaktır. Bununla birlikte üye ödenti borcu olmayan İPYD üyelerine öncelik hakkı verilecektir. İPYD üyelik koşulları ile ilgili detaylı bilgilere takip eden bağlantılardan erişebilirsiniz. BİREYSEL ÜYELİK http://bit.ly/1aNimr2 T ÜZEL ÜYELİK http://bit.ly/1hNrIZd 

-- İPYD seminere yeterli katılım olmaması durumunda, seminerleri iptal etme ve tarihini/yerini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu gibi durumlarda erteleme bilgisi ön kayıt yaptıranlara seminer tarihinden önce bildirilir.

-- Kayıt için son tarih 15 Aralık Cuma 2017 saat 18:00 e kadardır.

Kayıt için;

https://docs.google.com/forms/d/15vawje646S9N_ZQiIDl4Lvm8s7uwJd0HBFwh9RMhcuE/edit?ts=5a283d66

Saygılarımızla,

İstanbul Proje Yönetim Derneği

 

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Workinton Kozyatağı AND Binası İçerenköy Mahallesi Umut Sokak No: 10/12 E-5 Yanyol Üzeri Kozyatağı / Ataşehir / İstanbul

ipyd@ipyd.org 90 216 225 8338

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.