Bilgiler al�n�yor...

Ebru DUMANLI
Ebru DUMANLI

1974’de Ankara’da doğdu. Lise eğitimini Ankara Atatürk Anadolu lisesinde tamamladıktan sonra 1995 yılında ODTÜ İnşaat mühendisliği bölümünden Lisans, 1998 yılında ise Yapı İşletmesi Anabilim Dalında Yüksek Lisans derecesini aldı.

23 yıllık profesyonel iş hayatında farklı tip ve ölçekte birçok projede proje yönetim odaklı roller üstlendi. 1998-2005 yılları arası Gama Endüstri A.Ş.’nin yürtiçi ve yurtdışı endüstriyel tesis projelerinde Teknik ofis yöneticiliği ile başlayan mesleki deneyimine, 2005-2014 yılları arasında ProPlan Proje Yönetim firmasında Proje Yönetim Sistemleri Direktörü olarak devam etti. Gayrimenkul ve üstyapı projelerinin yönetilmesinde PMI metodolojisi odaklı hazırladığı sistemlerle birçok yerli ve yabancı yatırımcıya ait projenin tamamlanmasında aktif rol aldı.

2014-2016 yılları arasında Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldığı Özak Holding bünyesindeki Inter-yapı inşaat firmasında İstanbul’da üç farklı konut, AVM ve tekstil fabrikası projelerinde şantiye yönetimini kapsayan yönetim rolü üstlendi.

2016-2017 yılları arasında Mars Entertainment bünyesinde sinema ve spor merkezleri projelerinde İnşaat Geliştirme Direktörü olarak zincir mağaza inşaat ve işletme süreçlerinde proje yönetim odaklı görev aldı.

Farklı ölçek ve kapsamdaki birçok inşaat projesinde edindiği proje yönetim deneyimi ve tecrübesini 2017 yılından itibaren kurucusu olduğu EDMAN Yönetim Danışmanlık firması çatısı altında sürdürmektedir.