Telefon
90 216 225 8338
E-Posta
ipyd@ipyd.org
PMI-PMP Sınavına Hazırlıkta Son Viraj

Değerli Üyelerimiz ve Değerli ilgililer, 

Geçen senelerde olduğu gibi bu sene de Ankara ve İstanbul’da değerli hocalarımız tarafından başarı ile gerçekleştirdiğimiz "PMI-PMP Sınavına Hazırlıkta Son Viraj" konulu etkinliklerimize yeniden İstanbul’da devam ediyoruz.

30 Nisan 2019 tarihinde ücretsiz olarak İstanbul’da düzenlenecek proje yönetimi eğitimi için sınırlı sayıdaki (20 kişi)kayıtlarımız bugünden itibaren başlamıştır.

İPYD olarak proje yönetim mesleğine katkı vermek ve bu konuda emek sarf eden profesyonellere destek olmak amacı ile hazırladığımız bu seansımızın amacını şöyle açıklıyoruz:

Bu eğitim sıkıştırılmış genel bir eğitim olmayıp, “PMBOK 6. Versiyon“ üzerinden Türkçe olarak, PMI-PMP sınavına hazırlanmakta olan, hatta hazırlıklarını tamamlamış ve son virajı dönmek üzere olan kişilerin sınav öncesi,

  • bilgilerini son defa gözden geçirmelerini
  • sınavla ilgili hassas noktalar hakkında bilgi edinmelerini
  • geçmiş sınav deneyimlerinden faydalanmalarını

sağlamak ve daha önemlisi kendilerine moral verebilmektir.

30 Nisan 2019 tarihindeki bu etkinliği takiben, sizlerden gelecek ilgiye bağlı olarak, gelecek tarihlerde İstanbul, Ankara ve İzmir’de de benzer etkinlik planları üzerinde daha çalışmalarımız devam edecektir.

Katılım kaydınız için "egitim@ipyd.org" e-posta adresine, “PMI-PMP Sınavına Hazırlıkta Son Viraj” konu başlığıyla iletişim bilgilerinizi de içeren katılım talebinizi 29 Nisan 2019 Pazartesi akşamına kadar iletmenizi rica ederiz. ???

Etkinliğe katılmayı planlayanların şu hususlara dikkat etmelerini hatırlatmak isteriz. 

  • Etkinliğimize herkes başvurabilir, bununla birlikte aidat borcu olmayan İPYD üyelerine öncelik hakkı verilecektir.
  • Katılımı teyit edilenlerin, sormak istediklerini veya sınava hazırlıkları sırasında anlamadıklarını düşündükleri konuları listeleyerek etkinliğimize hazırlıklı katılmaları beklenmektedir.
  • Katılım için sınırlı sayıda yer bulunduğundan, ilk başvuru sırasına uygun şekilde kayıt yapılacaktır.
  • Etkinliğimiz ücretsizdir. Arzu edenler, İPYD’ye üye olarak derneğimize katkıda bulunabilirler. İPYD üyeliği için lütfen web sitemizi(www.ipyd.org) ziyaret ediniz.
  • Yukarıda da belirttiğimiz gibi eğitimimiz PMBOK kılavuzunun okunmuş ve temel kavramlarının anlaşılmış olması şartı ile yararlı olacaktır.
  • Etkinliğe kayıt yaptırdığı halde haber vermeksizin katılım göstermeyenlerin bir sonraki eğitim başvuruları dikkate alınmayacaktır.

 

Seminer : PMI-PMP Sınavına Hazırlıkta Son Viraj 

Eğitim Tarihi : 30 Nisan 2019 Salı, 19:00 – 21:30

Eğitim Yeri : Enerya Enerji A.Ş. Toplantı Salonu

                     İçerenköy Yeşilvadi Sk. No:6 34752 Ataşehir / İstanbul

Eğitimci : Münip Öber. Yük. Müh., PMP,Yeditepe Üniversitesi Öğr. Gör.

 

Saygılarımızla,

İstanbul Proje Yönetim Derneği

 

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Workinton Kozyatağı AND Binası İçerenköy Mahallesi Umut Sokak No: 10/12 E-5 Yanyol Üzeri Kozyatağı / Ataşehir / İstanbul

ipyd@ipyd.org 90 216 225 8338

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.