Telefon
90 216 687 0810
E-Posta
ipyd@ipyd.org
İPYD KEYNOTE TALKS #7 EVREN ALBAŞ
 

İPYD KEYNOTE TALKS #7


 

 

Değerli Üyelerimiz ve İlgililer,

“İPYD KEYNOTE TALKS” serimizin yedincisinde Arçelik A.Ş Sub-Sahara Bölge Direktörü, Defy Appliances CEO’su Sayın Evren Albaş konuğumuz olacak.
 

İPYD Yönetim Kurulu Üyemiz İlke Bozkurt’un moderatörlüğünde

- Yeni Normalde Üretim ve Ticareti

- Çin’in yeni dünyadaki yerini ve üretimde başlayan değişimi

- Dijital dönüşümün atladığı çağı

- Güney Afrika’daki uygulamalarıyla yeni dünyaya dönüşüm projelerini

- Değişen Tüketici Alışkanlıklarını ve evdeki hayatın zenginleşmesini

- Kültürler arası farklılıklarla birlikte çalışmaya dair tüyoları

ve sizlerin merak ettiklerini konuşacağız.

 

25 Haziran Perşembe saat 20:30’da sizleri de bekliyoruz.


Saygılarımızla,

İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD)
 

Haziran 2020

25


Kayıt Formu

* Etkinlik ücretsizdir. Katılım için lütfen formu doldurunuz.
* Etkinliğimize aidat borcu olmayan IPYD üyeleri katılabilir. Dernek üyesi olmayan kişiler için 2 katılım sonrası üyelik şartı aranacaktır.
*Bağlantı linki kayıt olanlara etkinlik öncesi iletilecektir.
 

Evren Albaş

https://www.linkedin.com/in/evren-a-715497/

1970 Mersin Doğumlu Evren Albaş 1993 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Florida Atlantic Üniversitesi (A.B.D.) ve İstanbul Teknik Üniversitesinde Makine Teorisi ve Kontrol alanında yaptığı çalışmalar ile Makine Mühendisliği Yüksek Lisansını 1997 yılında tamamladı.

Kasım 2017 tarihinden itibaren Arcelik A.Ş. Sahra Altı Ülkelerinden Sorumlu Bölgesel Direktör ve Defy Appliances Genel Müdürü (Güney Afrika) olarak çalışmaktadır.

Evren Albaş kariyerine Koç Topluluğunda Arçelik A.Ş. iştiraki olan Türk Elektrik Endüstrisi’nde 1993 yılında Araştırma Mühendisi olarak başladı. 1995-1999 yılları arasında Arçelik’te Araştırma-Geliştirme Mühendisi olarak görev yaptıktan sonra, 1999 yılında Arçelik’in kurduğu yüksek teknolojili önleyici ve kestirimci bakım ürünleri üreten Artesis A.Ş.’ye Proje Lideri olarak katılarak çalışmalarını sürdürdü. 2003 yılında Arçelik A.Ş. Satınalma Direktörlüğü’de Komponent Satınalma Uzmanı olarak göreve başladı. 2006 yılında Arçelik A.Ş. Komponent Satınalma Yöneticisi olduktan sonra 2010-2012 yılları arasında Komponent Satınalma Grup Yöneticisi olarak çalıştı.

2012 yılında Arçelik A.Ş.’nin küçük ev aletleri, klima, tüketici elektroniği ürünlerinin satış ve pazarlama çalışmalarını geliştirilmek için kurulan Ürün Temin Direktörlüğü’ne bölümünün ilk Direktörü olarak atanarak yeni oluşturulan bu bölümün ayrı bir iş birimi olarak faaliyete geçirilmesinde çalıştı. Bu görevde yaptığı çalışmalar ile şirketin bu iş kolundaki ürünler için rekabetçi ürün tasarımları geliştirilmesi amacıyla yeni tasarım ve onay süreçlerinin oluşturulması, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda bu ürünlerin pazara sunulması ile ciro artışı sağlanmasına katkıda bulundu.

Evli ve 2 çoçuk Babası olan Evren Albaş, tarih, arkeoloji ve doğa araştırmaları ile hobi olarak ilgilenmektedir. 2013 yılında Adler International Learning’de Lider Gelişim Koçluğu alanında tamamladığı çalışmalar ile Adler Certified Coach ünvanı almıştır ve Koç Holding’de iç koçluk yapmaktadır. Öğrencilik yıllarında okul takımlarındaki basketbol kariyerine amatör olarak devam etmekte, futbol ve rugby liglerini takip etmektedir.
 

Website
Facebook
Twitter
Link
LinkedIn

Kayıt için tıklayın.
İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
PlazaCubes İçerenköy mah. Umut sok. AND Plaza No : 10-12 Kat 16 (11-AAP) Ataşehir / İstanbul

ipyd@ipyd.org

90 216 687 0810 / Faks:90 216 570 1902

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.