Telefon
90 216 687 0810
E-Posta
ipyd@ipyd.org
İPYD KEYNOTE TALKS #6 MEHMET ALTIOKLAR
 

İPYD KEYNOTE TALKS #6
 


 

Değerli Üyelerimiz ve İlgililer,
 

“İPYD KEYNOTE TALKS” serimizin altıncısında May Production Kurucu Ortağı, Profesyonel Koç ve Eğitmen Sayın Mehmet Altıoklar konuğumuz olacak.
 

İPYD Yönetim Kurulu Üyemiz İlke Bozkurt’un moderatörlüğünde

- Sinema ve Dizi projelerinin Proje Yönetimi bakış açısı ile irdelenmesini

- Yapımcı Gözüyle kaynakların yönetimi ve proje başarısının sağlanmasını

- Basketbol Takım Kaptanlığından öğrendikleriyle Proje Takımlarına Koçluğa dair önerileri

- Kendine Liderlik ile hayatınızın kahramanı olmayı

ve sizlerin merak ettiklerini konuşacağız.


18 Haziran Perşembe saat 20:30’de sizleri de bekliyoruz.

Saygılarımızla,

İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD)
 

Haziran 2020

18


Kayıt Formu
 
* Etkinlik ücretsizdir. Katılım için lütfen formu doldurunuz.
* Etkinliğimize aidat borcu olmayan IPYD üyeleri katılabilir. Dernek üyesi olmayan kişiler için 2 katılım sonrası üyelik şartı aranacaktır.
*Bağlantı linki kayıt olanlara etkinlik öncesi iletilecektir.
 


Mehmet Altıoklar
https://www.linkedin.com/in/mehmetaltioklar/

1962 doğumlu Mehmet Altıoklar, Galatasaray Lisesi, İTÜ BilgisayarMühendisliği ve Koç Üniversitesi Executive MBA mezunudur. Çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca ile temel seviyede İspanyolca konuşan Altıoklar, boş zamanlarında keşif, yaratıcılık, yazarlık, merkezde olma, özgürlük değerlerini seyahat, sinema, okumak/yazmak, spor, Tai Chi ile değerlendirmektedir.

16 yılı medya, sinema, televizyon ve otomotiv yan sanayi sektörlerinde olmak üzere toplam 25 yıllık iş hayatında üst düzey (CEO) yöneticilikten girişimciliğe farklı pozisyonlarda ve yapılardaki liderliği sırasında pek çok başarıya imza atmıştır. Cineplex Odeon ve AFM sinemaları, CEO olduğu dönemde Türkiye’de sektörünün öncüsü olmuş, AFM sinemaları İMKB’de halka arz edilmiştir. 2005’de kendi yapım şirketini kuran Altıoklar, 5 adet uzun metraj filmi, 900 bölüm üzerinde dizi film yapımı gerçekleştirmiştir. FİYAB (Film Yapımcıları Meslek Birliği), TFA (Türkiye Film Akademisi) gibi örgütlerde başkan yardımcılığı yapmıştır. Mühendis olarak işe başladığı, MRP sistemleri yerleştirdiği Plastaş’da kısa bir dönem Genel Müdürlük görevini yürüten Altıoklar, takım oyunculuğu ve liderliğini iş yaşamından önce ilk olarak profesyonel spor kariyerinde deneyimledi. Galatasaray Spor Kulübü Basketbol alt yapısında yetişen Altıoklar, 1985 ve 1986 yıllarında iki yıl üst üste şampiyon olan ve ilk Cumhurbaşkanlığı kupasını kazanan Galatasaray Basketbol A takımının 2. Kaptanlığını yapmış, Yıldızlar ve Gençlerde 10 kez milli formayı giymiştir.

Mehmet Altıoklar Adler International Learning Koçluk Okulu ve Practicum mezunu, ACPC (Adler Certified Professional Coach) ünvanlı ve ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından verilen PCC (Professional Certified Coach) sertifikalı, ICF ve EMCC aktif üyesi bir profesyonel koçtur.

Altıoklar’ın danışanları kurumsal yöneticiler, profesyoneller, kariyer seçimi, değişikliği veya girişimcilik arifesindeki bireyler, gerçek karakterleri ve üstlendikleri rollere ait karakterler arasında bocalayan aktörler ve yaşamlarında amaç, anlam ve doyum arayan kişilerdir. Altıoklar’ın koçluk mottosu kendi koçluk modelini yansıtmaktadır: “Kendi hikayenizin / hayatınızın kahramanı olun”.
 

Website
Facebook
Twitter
Link
LinkedIn

Kayıt için tıklayın.
İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
PlazaCubes İçerenköy mah. Umut sok. AND Plaza No : 10-12 Kat 16 (11-AAP) Ataşehir / İstanbul

ipyd@ipyd.org

90 216 687 0810 / Faks:90 216 570 1902

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.