Telefon
90 216 687 0810
E-Posta
ipyd@ipyd.org
İPYD KEYNOTE TALKS #4 ŞERİF KAYNAR

İPYD KEYNOTE TALKS #4 ŞERİF KAYNAR
 


Değerli Üyelerimiz ve İlgililer,
 

“İPYD KEYNOTE TALKS” serimizin dördüncüsünde tecrübeleri ve görüşleriyle bizleri aydınlatacak konuğumuz Korn Ferry Türkiyet Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şerif Kaynar olacak.
 

İPYD yönetim kurulu üyemiz İlke Bozkurt’un moderatörlüğünde içinden geçtiğimiz sürecin şirketlere yansımalarını, iş bulmaya ve kariyer algısına etkilerini, gig ekonominin gelişmesini, kendi kariyerini inşaa etmenin püf noktalarını , insan sarraflığına dair ipuçlarını ve sizlerin merak ettiklerini konuşacağız.
 

4 Haziran Perşembe saat 20:30’da sizleri de bekliyoruz.

*Bağlantı linki kayıt olanlara etkinlik öncesi iletilecektir.

Saygılarımızla,

İstanbul Proje Yönetim Derneği (İPYD)
 

 

Haziran 2020

4


 
Kayıt Formu
 
* Etkinlik ücretsizdir. Katılım için lütfen formu doldurunuz.
* Etkinliğimize aidat borcu olmayan IPYD üyeleri katılabilir. Dernek üyesi olmayan kişiler için 2 katılım sonrası üyelik şartı aranacaktır.
 

Şerif Kaynar
https://www.linkedin.com/in/serif-kaynar-826316151/

Şerif Kaynar, 1996 yılından beri Korn Ferry firmasında çalışmaktadır.

Şerif Kaynar, üst düzey yönetici seçme ve yerleştirme konularında kuvvetli yönetim kurullarının oluşmasında derin tecrübeye sahiptir. Korn Ferry ailesine katılmadan önce, Asea Brown Boveri'nin Ukrayna'daki operasyonlarının Ülke Müdürlüğü görevini sürdürmekteydi.

Daha öncesinde, Şerif Kaynar, Westinghouse Electric Corporation firmasınn Afrika, Avrupa, Orta Doğuyu kapsayan çeşitli yönetim pozisyonlarında bulundu.

Şerif Kaynar, lise eğitimini Saint Joseph Fransız Lisesi’nde almıştır. İngiltere Bradford Üniversitesi'nden kimya mühendisliği lisans derecesi ve Londra'daki City Üniversitesi'nden MBA eğitimlerini tamamlamıştır. Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Rusça bilmektedir.

Şerif Kaynar, çok sayıda sivil toplum örgütünün aktif üyesidir. Genç Türk İşadamları Derneği GYIAD, İstanbul Propeller Kulübü ve İstanbul Rotary kulüplerinin eski başkanıdır.
 

Kayıt için tıklayın.
İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
PlazaCubes İçerenköy mah. Umut sok. AND Plaza No : 10-12 Kat 16 (11-AAP) Ataşehir / İstanbul

ipyd@ipyd.org

90 216 687 0810 / Faks:90 216 570 1902

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.