Telefon
90 216 225 8338
E-Posta
ipyd@ipyd.org
Dinamikler 2019
 
 
Türkiye’de Proje Yöneticilerini ve Proje Yönetimi konusuna ilgi duyanları bir araya getirerek karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmak ve kendi alanlarında başarılı olmuş projelere yer vermek amacı ile her sene düzenlediğimiz Dinamikler Kongresi bu sene 11-12-13 Nisan 2019 tarihlerinde Kozyatağı Hilton Otel'de gerçekleşecek. 

 

Kongremizde yurtiçi ve yurtdışından ulaşım, üretim, telekomünikasyon, inşaat ve taahhüt, bilişim, finans, sağlık, kamu, bilim dünyası ve sivil toplum kuruluşları olmak üzere farklı sektörlerden katılımcılara iletişim ortamı sunulacak ve proje yönetim disiplini ile ilgili yeni uygulama ve gelişmelerin paylaşımı yapılacak.
Kongreyi takiben yapılacak İnşaat Yönetimi Zirvesi inşaat sektörü odaklı olup bu sene “Geleceğin İnşaat Yönetimi” temasını işleyecektir. Bu tema çerçevesinde İnşaatta Dijitalleşme, BIM, Yapay Zeka, Coğrafi Konum, Büyük Veri, Veri Görselleştirme ve Raporlama, Endüstri 4.0, Yalın İnşaat Yönetimi gibi çalışma tarzımızı değiştiren bazı trendler ele alınacak.
 
 
 

http://www.dinamikler.org/
İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Workinton Kozyatağı AND Binası İçerenköy Mahallesi Umut Sokak No: 10/12 E-5 Yanyol Üzeri Kozyatağı / Ataşehir / İstanbul

ipyd@ipyd.org 90 216 225 8338

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.