Telefon
90 216 225 8338
E-Posta
ipyd@ipyd.org
DEVOPS'un 7 Sırrı

İPYD SEMİNER - 5 Şubat 2019

DEVOPS'UN 7 SIRRI

Değerli Üyelerimiz ve Değerli ilgililer,

Geçen senelerde olduğu gibi bu sene de Ankara ve İstanbul’da değerli hocalarımız tarafından başarı ile gerçekleştirdiğimiz "DevOps’un 7 sırrı" konulu etkinliklerimize yeniden İstanbul’da devam ediyoruz.

5 Şubat 2019 tarihinde ücretsiz olarak İstanbul’da düzenlenecek seminer için sınırlı sayıdaki   (12 kişi) kayıtlarımız bugünden itibaren başlamıştır.

İPYD olarak proje yönetim mesleğine katkı vermek ve bu konuda emek sarf eden profesyonellere destek olmak amacı ile hazırladığımız bu seansımızın konu başlıklarını şöyle açıklıyoruz:
 

1. Mikroservisler

2. Çevik yöntemler

3. Otomasyon – Test build, integration, delivery

4. Container teknolojisi

5. Bulut

6. Ürün yönetimi

7. Kurumsal yeniden yapılanma"

TARİH:  05 ŞUBAT 2019 SALI 19:00-21:00

LOKASYON:  MİRSİS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ (Atatürk Mah. Girne Cad. No:11/1 34758 Ataşehir / İSTANBUL)
 

Etkinliğe katılmayı planlayanların şu hususlara dikkat etmelerini hatırlatmak isteriz.

* Etkinliğimize herkes başvurabilir, bununla birlikte aidat borcu olmayan İPYD üyelerine öncelik hakkı verilecektir.

* Katılım için sınırlı sayıda yer bulunduğundan, ilk başvuru sırasına uygun şekilde kayıt yapılacaktır.

* Etkinliğimiz ücretsizdir. Arzu edenler, İPYD’ye üye olarak derneğimize katkıda bulunabilirler. İPYD üyeliği için lütfen web sitemizi(www.ipyd.org) ziyaret ediniz.

* Etkinliğe kayıt yaptırdığı halde haber vermeksizin katılım göstermeyenlerin bir sonraki eğitim başvuruları dikkate alınmayacaktır.

KONUŞMACI: Orhan Kalaycı

91 Boğaziçi Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği - Lisans mezunu, 95 Boğaziçi Üniversitesi - Endüstri Mühendisliği - Yüksek Lisans mezunu olan Orhan Kalaycı, Yazılım süreçlerinin iyileştirilmesi (CMMI) konusunda danışmanlık verdikten sonra 2006 yılında Kanada`ya giderek Toronto, Kanada'da Süreç Mimarı - eHealth Ontario ‘da çalıştı: CMMI, ITIL, PMBOK süreçlerinin temas noktalarının tespiti ve şirketin genel olarak bir bütün şekilde aksamadan çalışmasından sorumlu idi.

2006 - 2014 arasi Kanada'da eHealth Ontario'da process architect olarak gorev aldi.  2014 - 2015 yılında İzmir`de; CTO - Chief Technology Officer - Univera Computer Systems sirketinde yazılım süreçlerini yönetilebilir hale getirdi. Scrum, Kanban, ve ITIL uyguladı. Yazılım projelerinin sayısal olarak izlenebilir olmasının sağladı; Test otomasyonu için framework oluşturulması, Kanban kartları üzerinden süreç faaliyetlerinin gözle görülür hale getirilmesi ve sorunların ilk olduğu yerde tespit edilip yok edilmesi, gibi icraatlarda bulundu.
Kalayci, su anda Türkiye ve Kanada”da kişisel gelişim ve profesyonel sertifikalar konusunda dersler vermektwdir. Verdigi derslerden bazilari:   ITIL Expert, CBAP, PMP, COBIT, Scrum, Agile, Yazilim Test ISTQB, TOGAF, UML, DevOps, CMMI

https://www.linkedin.com/in/orhankalayci/ 

Kayıt için tıklayın.
İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Workinton Kozyatağı AND Binası İçerenköy Mahallesi Umut Sokak No: 10/12 E-5 Yanyol Üzeri Kozyatağı / Ataşehir / İstanbul

ipyd@ipyd.org 90 216 225 8338

İstanbul Proje Yönetimi Derneği © 2018 | tüm hakları saklıdır.