Gönüllü Eğitmen/Konuşmacı Havuzu

20 Ağustos 2013

 

Değerli  Üyelerimiz,
 
İstanbul Proje Yönetim Derneği olarak üyelerimizin sahip oldukları yetkinlikleri geliştirmek ve zenginleştirmek  amacıyla yürütmekte olduğumuz Profesyonel Gelişim Programı kapsamında İstanbul, Ankara ve İzmir'de değerli eğitmen ve konuşmacılar tarafından başarı ile etkinliklerimize devam etmekteyiz. İPYD bünyesinde gerçekleştirilen mevcut etkinliklerimize  ek olarak,  değişik kurum ve Sivil Toplum Kuruluşlarıyla iş birliği içerisinde gerçekleştirebileceğimiz 2013-2014 yılı Etkinlik Programı kapsamında gündeme gelebilecek Kongre, Seminer, Eğitim vb. Faaliyetler için Eğitmen/Konuşmacı Havuzu oluşturmayı planlamaktayız.
 
Eğiitmen/Konuşmacı Havuzumuzda yer almak konusunda gönüllü adayların ekteki formu bilgisayar ortamında doldurduktan sonra dijital fotografı ile birlikte en geç 15 Eylül 2013 tarihine kadar egitim@ipyd.org e-posta adresine göndermelerini rica ederiz. Ekte hazırlanmış formlar kanalıyla tarafımıza iletilecek olan bilgiler  ışığında ve talepler doğrultusunda planlanan etkinliklere yönelik eğitmen/konuşmacı adayları belirlenip, ilgili adaylarla iletişime geçilecektir. 
 
Profesyonel Gelişim Programı kapsamında yer almasını arzu ettiğiniz farklı konuşmacı veya konu önerilerinizi de egitim@ipyd.org adresi vasıtasıyla her zaman tarafımıza iletebileceğinizi bilgilerinize sunar, yeni etkinliklerimizde görüşmek üzere çalışmalarınızda başarılar dileriz.
 
Saygılarımızla,
 
Leman Türkoğlu, PMP
İPYD Yönetim Kurulu Üyesi
Profesyonel Gelişim Programı Yöneticisi