İPYD ÜYELERİNE ÖZEL FIRSATLAR

20.09.2017

 

Değerli Üyelerimiz, 

Üyelerimizin mesleki ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız kapsamında yürütmüş olduğumuz ücretsiz seminerler, eğitimler, sosyal etkinlikler vb. faaliyetlerinin yanı sıra farklı yayın evleri ve eğitim kurumlarıyla da üyelerimizin ayrıcalıklı olarak hizmetlerinden yararlanmaları için anlaşmalar yapmaktayız. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz ve üyelerimize avantaj sağlayan kampanyalarla ilgili bilgileri aşağıda bilgilerinize sunuyoruz.

SEÇKİN ETKİNLİKLERE İNDİRİMLİ KATILIM FIRSATLARI

İPYD üyelerine özel Dinamikler Uluslararası Proje Yönetimi Kongrelerine İndirimli Katılım Fırsatı: İPYD üyeleri erken, nomal ve geç katılım dönemlerine göre Dinamikler Uluslararası Proje Yönetimi Kongrelerine %50’ye varan indirimli katılım bedelleri ile katılabileceklerdir. (http://www.dinamikler.org/)

İPYD üyelerine özel Agile Turkey Summit’17 Konferansına İndirimli Katılım Fırsatı: 19 Ekim 2017 tarihinde Wyndham Grand Levent Oteli’nde gerçekleştirilecek Agile Turkey Summit Konferansına İPYD üyeleri %35 indirimle katılabileceklerdir. (http://summit.agileturkey.org)

PROJE YÖNETİMİ EĞİTİMLERİNE İNDİRİMLİ KATILIM FIRSATLARI

Üyelerimiz, Proje Yönetimi konusunda eğitim veren aşağıdaki kurumlardan indirimli olarak yararlanabileceklerdir: 

İstanbul Institute tarafından verilen Proje Yönetimi eğitimlerinde İPYD üyelerine özel %20 indirim (http://www.istanbulinstitute.com/)

Mentor Proje Yönetimi tarafından verilen Proje Yönetimi eğitimlerinde İPYD üyelerine özel %15 indirim (http://mentor.com.tr/)

İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından verilen Proje Yönetimi eğitimlerinde İPYD üyelerine özel %10 indirim (http://www.projeyonetimi.com/)

SEÇKİN YAYINEVLERİNDEN YAPACAĞINIZ KİTAP ALIMLARINDA İNDİRİM FIRSATLARI

Optimist Yayın Evinden yapacağınız kitap alımlarında üyelerimize sağlanan özel indirimden yararlanabilirsiniz: Optimist Yayınevi tarafından yayınlanan kitaplara İPYD üyelerine özel %40 indirim ile ulaşabileceksiniz. 20.09.2017 - 31.12.2017 tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile ilgili detaylara ilişikteki duyurudan ulaşabilirsiniz.  (http://www.optimistkitap.com/

Özel Fiyat

İPYD Üyeleri Optimist Yayınevinden çıkan Harold Kerzner’in Proje Yönetimi 2.0 kitabına 45,00TL yerine 24,00TL’ye sahip olabilecekler. Kampanya sadece 20.09.2017 - 20.10.2017 tarihleri arasında yapılan kitap alımlarında geçerlidir.

Buzdağı Yayın Evinden yapacağınız kitap alımlarında üyelerimize sağlanan özel indirimden yararlanabilirsiniz: Buzdağı Yayınevi tarafından yayınlanan kitaplara İPYD üyelerine özel %35 indirim ile ulaşabileceksiniz. 20.09.2017 - 31.12.2017 tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile ilgili detaylara ilişikteki duyurudan ulaşabilirsiniz.  (http://www.buzdagiyayinevi.com/

İLETİŞİM AĞIMIZA KATILIN

İstanbul Proje Yönetimi Derneği olarak üyelerimizin ve potansiyel üyelerimizin mesleki ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenli olarak etkinlikler organize etmekteyiz. İstanbul Proje Yönetim Derneği tarafından yürütülen çalışmalardan, ücretsiz olarak gerçekleştirilen mesleki gelişim eğitimlerinden, iş çevrenizi geliştire bileceğiniz sosyal gelişim etkinliklerinden ve daha bir çok haberden öncelikli olarak bilgi sahibi olmak için takip eden bağlantıda yer alan e-bülten formunu doldurarak iletişim ağımıza katılabilirsiniz: http://bit.ly/2aQsags 

Saygılarımızla,

İstanbul Proje Yönetim Derneği

 

 

 İlgili Dosyalar: