DİGİTAL ÇAĞDA YENİ NESİL LİDERLİK

12.06.2017

 

Değerli Üyelerimiz ve Değerli İlgililer, 
 
İstanbul Proje Yönetim Derneği ve ARI Teknokent işbirliği ile 12 Haziran 2017 tarihinde Sn. İlke Bozkurt'un konuşmacı olarak katılacağı "Digital Çağda Yeni Nesil Liderlik – Geleceği Anlamak ve Kendimizi Bir Üst Modele Taşımak" temalı seminer gerçekleştirilecektir. 
 
Seminerin Başlığı: Digital Çağda Yeni Nesil Liderlik – Geleceği Anlamak ve Kendimizi Bir Üst Modele Taşımak
Semineri Veren: İlke Bozkurt, Yönetim Kurulu Başkanı – İstanbul Proje Yönetimi Derneği
Tarih: 12 Haziran 2017 Pazartesi. Saat: 15:00-17:30
Yer: İTÜ Ayazağa Kampüsü, ARI Teknokent ARI-3 Binası, Konferans Salonu 4
 
SEMİNERİN AMACI
 
Seminerimiz Digital Teknoloji çağının getirdiği yenilikleri öğrenmek, geleceği anlamak, düşünce akımlarının ticaret ve iş dünyasına etkilerinin farkına varmak ve bu gelecekte başarılı olmayı sağlayacak yetkinlikleri anlayarak hazırlanmayı sağlamayı hedeflemektedir. İçeriğinde digital çağın genel resmini görmeyi sağlayıcı odaklı bilgiler verilmekle birlikte, kendi liderlik stilinizi anlamak ve dönüşmek için ipuçları da yer almaktadır.
 
SEMİNERİN İÇERİĞİ
 
Seminer iki bolümden oluşmaktadır.
1.     Bölüm : Geleceği Anlamak
-       VUCA World
-       Digital Çağ
-       Endüstri 4.0 vs. Society 5.0
-       Yapay Zeka (AI)
-       Arttırılmış Gerçeklik (AR)
-       Robotlar
-       Machine Learning
-       Wifi teknolojileri ve Nesnelerin İnterneti (IoT )
-       Akıllı Şehirler
-       Teknolojik Gelişmeler (Nanoteknolojiler, Sensör Teknolojileri)
-       Sektörlerde Neler oluyor?
2.     Bölüm Yeni Nesil Liderlik Tarzı
-       Anlam Çağı
-       Yeni Düşünce akımları ve Değişen  Yönetim Tarzlari
-       Yokolacak ve Ortaya çıkacak Meslekler
-       Kendi Liderlik stilimizi anlamak
-       Değişen Oyun kurallarına göre yeni Liderlik tanımı
-       Yeni Nesilde kabul görecek Yetkinlikler
-       Bireysel Ar-Ge merkezinizi desteklemek
-       Kendimizi bir üst versiyona taşımak
 
SEMİNERE KİMLER KATILMALI 
 
§ Kendini geleceğe taşımak isteyen tüm profesyoneller,
§ Şirket, Proje ve Ekip Yönetenler
§ Girişimciler 
 
 
İLKE BOZKURT'UN KISA ÖZ GEÇMİŞ BİLGİLERİ
 
17 yıllık meslek hayatında Acıbadem Grubu ve STFA Grubu gibi büyük ve öncü firmalarda Yönetim seviyesinde şirketin bütün olarak gelişmesinde, yeniliklerin takip edilip öğrenilip uygulanmasında rol aldı. 
 
İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2000 yılında Lisans, Yapı İşletmesi Anabilimdalı’ndan 2007 yılında Yüksek Lisans derecesine, Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden 2010 yılında ikinci lisans derecesine sahip olan Sn. Bozkurt,  2009 yılında PMI (Project Management Institute)’den Proje Yönetim Profesyonelliği uzmanlığını; 2014 yılında ICF (International Coaching Federation)’den Profesyonel Koçluk uzmanlığını kazandı.
 
Çalıştığı kurumlarda Proje Yönetimi, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Yönetim Sistemleri (ISO), Kurumsal Risk Yönetimi(ERM) , İnovasyon ve Sürdürülebilirlik Yönetimi gibi yatırım ve yenileşim projelerinin liderliğini yürüttü. M&A sürecinde iki kere yeralarak  şirketin değerlemesi, stratejik planlama, performans takip (KPI) ve finansal raporlamalar konularında çalıştı.
 
Üniversitelerde ve Sürekli Eğitim Merkezlerinde Proje Yönetimi, Maliyet Yönetimi, Yatırım Fizibilitesi, Yönetim Sistemleri, Yönetimde İnsan, Stretejik Planlama, İnovasyon ve Liderlik konularında çok sayıda eğitimler ve seminerler vermiştir.
 
2014 yılından bu yana Yönetim Kurulunda yer aldığı İstanbul Proje Yönetim Derneğinin ( İPYD) 2016 yılından beri  Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.
 
Mart 2016 tarihinden itibaren kurucu üyeliğini üstendiği “İnovasyon ve Değişim Yönetimi Platformu” ile Türkiyenin Girişimcilik ve İnovasyon Ekosisteminin altyapısını iyileştirmesi ve Digital Çağ’a ayak uydurmak için İnsanların dönüşümü çalışmalarını bu platformda sürdürmektedir.
 
Rekabetin giderek karmaşıklaştığı ve zorlaştığı günümüzde, Globale ve Geleceğe bakarak iş modelinin yenilenmesi, İş Potansiyelinin arttırılarak şirketin büyümesi, Süreçlerin geliştirilmesi , Organizasyonel Gelişim, Karlığın arttırılması ve Maliyetlerin düşürülmesi amacı ile İşletmelere danışmanlık yapmaktadır.
 
Kariyer, Yeni Nesil Liderlik  ve Performans konularında Yönetici Koçluğu hizmeti veren Sn. Bozkurt, Evli ve 1 çocuk annesidir.
 
Saygılarımızla,

 

İstanbul Proje Yönetim Derneği

 


İPYD ÜYELERİNE ÖZEL FIRSATLAR


İstanbul Proje Yönetimi Derneği üyelerine yönelik düzenlenen kampanyalar ve özel fırsatlarla ilgili detaylı bilgilere takip eden bağlantıdan ulaşabilirsiniz: http://bit.ly/2nzuyck

 

İLETİŞİM AĞIMIZA KATILIN

 

İstanbul Proje Yönetimi Derneği olarak üyelerimizin ve potansiyel üyelerimizin mesleki ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenli olarak etkinlikler organize etmekteyiz. İstanbul Proje Yönetim Derneği tarafından yürütülen çalışmalardan, ücretsiz olarak gerçekleştirilen mesleki gelişim eğitimlerinden, iş çevrenizi geliştire bileceğiniz sosyal gelişim etkinliklerinden ve daha bir çok haberden öncelikli olarak bilgi sahibi olmak için takip eden bağlantıda yer alan e-bülten formunu doldurarak iletişim ağımıza katılabilirsiniz: http://bit.ly/2aQsags 

 

 İlgili Dosyalar: