[ÇALIŞTAY] İPYD İş Modeli Tasarımı Atölye Çalışması

22.04.2017
 
Değerli Üyelerimiz, 
 
13-15 Nisan tarihlerinde gerçekleştirmiş olduğumuz DİNAMİKLER 2017 | 18. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi ve İnşaat Çalıştayında, İPYD’nin kuruluşunun 20. yılını coşku ile kutladık. “Ülkemizdeki işgücü ve kısıtlı kaynakların verimli kullanılması için, proje yönetiminin etkin olarak uygulanmasına katkıda bulunmak.” misyonu ile döneminin çok önünde bir vizyonla bu derneği kuran ve bugünlere getiren kurucularımız ve eski başkanlarımızla aynı coşkuyu taşıyoruz.
  
Teslim almış olduğumuz bayrağı nasıl daha ileri taşıyabileceğimizi belirleyebilmek amacı ile; 
 
1. adımda 18 Şubat Cumartesi günü, Sn. Baran KORKUT’un moderatörlüğünde vizyonumuzu, hedeflerimizi ve paydaşlarımızı gözden geçirdik.  Günümüz koşullarında derneğimizin konumunu değerlendirdik.
 
2. adım olarak 22 Nisan Cumartesi günü, Sn.Demet DEMİRER’in moderatörlüğünde, yüreğimizdeki bu “katma değer sağlama” tutkusunu daha etkin ve sürdürülebilir bir şekilde nasıl hayata geçireceğimizi tasarlayacağımız “İş Modeli Tasarımı Atölye Çalışması”nı gerçekleştireceğiz.
 
Maksimum 20 kişi katılımla gerçekleştireceğimiz atölye çalışması yalnızca üyelerimizin katılımına açıktır.  Sizler de bilgi birikiminizi ve sektörünüzün ihtiyaçlarının “İş Modeli Tasarımı Sürecine” aktarmak istiyorsanız katılımınızdan memnuniyet duyarız.
 
Bu atölye çalışmasına ön kayıt için http://bit.ly/2lfMjzJ adresinde yer alan başvuru formunu 20 Nisan 2017 Perşembe saat 18:00'e kadar iletmenizi rica ederiz. Yapılan ön başvuru kesin kayıt kabul işlemi olmayıp, kayıt durumunuz hakkındaki bilgilendirme 21 Nisan 2017 Cuma günü tarafınıza e-posta yoluyla  iletilecektir. 
 
Atölye Çalışması: İPYD İş Modeli Tasarımı Atölye Çalışması 
Moderatör: Demet DEMİRER, PMP, Y.Mimar, İşletme Mentörü, Profesyonel Koç, İş Modeli Tasarımcısı
Tarih: 22 Nisan 2017 Cumartesi, 09:00 – 16:00
Yer: Yapı Merkezi (Adres detayları için lütfen http://www.ym.com.tr/icerik/51/210/bize-ulasin.aspx adresini ziyaret ediniz.) 
 
MODERATÖR
 
Demet DEMİRER, PMP
Y.Mimar, İşletme Mentörü, Profesyonel Koç, İş Modeli Tasarımcısı
 
Temel Yaşam Amacı: İyiye güzele doğru değişimin içinde etkin rol almak. Sürekli öğrenmek ve gelişmek.
 
İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Mimarlık ve Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra 20 yılı aşkın süre üretim, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde yöneticilik görevi üstlendi, yenilikçi ve kurumsal dijital dönüşüm projelerine liderlik etti, sektördeki firmalara kurumsal gelişim ve proje yönetimi danışmanlığı yaptı. 2015 yılından beri, KOSGEB girişimcilik desteğinden faydalanarak kurduğu, “Değişim Mimarı-İnovatif Yönetim Danışmanlığı” firması bünyesinde; tekno-girişimlere, KOBİ’lere ve büyük ölçekli firmalara çözüm ve insan odaklı olarak yeni ve rekabetçi fikirler geliştirip hayata geçirme konusunda mentörlük/danışmanlık/eğitmenlik yapmakta.

 
Uzmanlıkları:
-- Proje Yönetimi
-- Yenilikçi ve Rekabetçi İş Modeli Geliştirilmesi
-- KOSGEB ve Diğer Devlet Destekleri
 
Üyelikler:
-- İPYD: İstanbul Proje Yönetim Derneği
-- İnovasyon ve Değişim Yönetimi Platformu
-- TUGİM: Tüm Girişimci ve İş Mentörleri Derneği
 
Sahip Olduğu Yetkinlik Sertifikaları:
-- Proje Yönetim Profesyoneli (PMP)
-- İş Mentörü (Tübitak Destekli)
-- Profesyonel Koç (ICF)
-- İSO 9001 İç Denetçisi
-- Yetişkin Eğitmeni
 
İyi derecede İngilizce biliyor ve bir çocuk annesi.
 
HEDEF KATILIMCI PROFİLİ
 
-- İPYD’nin vizyonun hazırlanmasında ve uygulanmasında söz sahibi olan, sorumluluğu olan ve katkı sağlamak isteyen herkes
 
SEMİNERLERE KATILIM KOŞULLARI
 
-- İPYD İş Modeli Tasarımı Atölye Çalışması yalnızca üye aidat ödenti borcu bulunmayan İPYD üyelerine açıktır ve katılım ücretsizdir.
-- Katılım için sınırlı sayıda yer bulunduğundan, başvuru sırasına göre kayıt yapılacaktır.  
-- İPYD çalıştaya yeterli katılım olmaması durumunda, seminerleri iptal etme ve tarihini/yerini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu gibi durumlarda erteleme bilgisi ön kayıt yaptıranlara seminer tarihinden önce bildirilir.
-- Ön kayıt yaptırdığı ve kaydını mazeretsiz iptal ettirmediği halde çalıştaya katılmayan başvuru sahiplerinin, sonraki eğitimler/seminerleri için kayıt ve katılımı talepleri öncelik sıralamasına bakılmaksızın kabul edilmeyecektir. 
-- Kayıt iptali seminer tarihinden önce egitim@ipyd.org e-posta adresine yazılı olarak bildirilmek koşulu ile yapılır.
 
Saygılarımızla,
 
İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ
Kamara Ofis Altıntepe Mahallesi İstasyon Yolu Sokak No.3 Maltepe / İstanbul +90 216 988 01 65 (T) +90 216 587 30 20 (F)