Elektrik Elektronik Mühendisliği Kongresi 19-20-21 Kasım 2015

19.11.2015

 

EEMKON 2015 

Bugüne kadar Elektrik ve Elektronik mühendisliği alanlarında düzenlenmiş en kapsamlı kongre ve fuar 19-21 Kasım 2105 tarihlerinde Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından CNREXPO Center'da düzenleniyor.

EMO tarafından düzenlenecek EEMKON 2015, sanayi, üniversite, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile bu alanda çalışan mühendisleri bir araya getirecek.

Kongrenin amacı dünyada ve ülkemizde hızla gelişen elektronik ve elektrik mühendisliği alanlarında ülkemizin durumunu ele alarak şu anki durumu irdelemek, gelecekte nerede olmamız gerektiğini belirlemek ve bu hedeflere erişebilmek için izlenmesi gerekli politikaları saptamak olacak.

Kongre ile aynı anda düzenlenecek olan Elektrik Elektronik Teknolojileri Fuarı’nın bu yılki ana teması ise “Yeni Teknolojiler” .  Fuar ile hem sektör temsilcilerinin hem de halkın yeni teknolojiler ile tanışması sağlanacak.

Ülke içinden ve yurt dışından gerek çağrılı, gerek hakem heyeti tarafından belirlenmiş bildirilerin sunulacağı EEMKON 2015 yedi ayrı sempozyumdan oluşuyor. Sempozyum konuları bu yıl aşağıdaki alanlarda belirlendi:

·        Mühendislik Eğitimi

·        Enerji Politikaları      

·        Tüketici Elektriği-Elektroniği

·        İletişim Teknolojileri

·        Elektrik ve Kontrol Mühendisliği

·        Biyomedikal Mühendisliği

         Kent ve Elektrik


Değerli katkılarınız bizim için çok önemli. Bu nedenle sizleri de görüş ve düşüncelerinizi paylaşmak için kongre ve fuarımıza davet etmekteyiz.

İletişim

Kongre Sekreteri    : M. Galip Demircan

GSM                     : 0532 326 81 27

Telefon                 : 0212 259 11 50 dahili 144

E-posta                 : eemkon2015@emo.org.trgalipdemircan@gmail.com

Facebook              : facebook.com/EEMKON2015

Web                     : http//eemkon2015.org